wtorek, 3 maja 2016

2. Życzę Ci słońca na każdym niebie...

Życzę Ci słońca na każdym niebie,
 smaku, zapachu w codziennym chlebie, 
ptaków, motyli i chwil radosnych,
 a w sercu zawsze zielonej wiosny !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz