wtorek, 3 maja 2016

6. Pragniemy Ci życzyć odrobiny ciepła...

Pragniemy Ci życzyć odrobiny ciepła
dzięki ludzkiej życzliwości,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości,
nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach
oraz ciszy tak pogodnej i czystej,
aby dusza słyszała bicie serca...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz